Slavíme 30 let rané péče v České republice

Benefiční koncert

Jednou z akcí, kterou jsme pořádali v rámci oslav 30 let rané péče v České republice, byl benefiční koncert. V roce 2020 proběhl netradičně jako KONCERT, JAKÝ SVĚT NEVIDĚL.

Benefiční koncert pořádáme každoročně v hudebním klubu Jazz Dock, v loňském roce však nemohl proběhnout v klasickém formátu koncertu, proto jsme zvolili netradiční podobu s možností zakoupení slosovatelné vstupenky.Možnost podpořit EDU zakoupením slosovatelné vstupenky již skončila. 

Výherci se potěšili pěknými cenami za slosovatelné vstupenky.

Všichni můžete nadále sledovat Benefiční koncert S brejlema nebo bez brejlí na podporu EDY z roku 2016. Záznam je dostupný v archivu České televize. Pro sledování záznamu klikněte sem.

Všem, kdo nás podpořili nákupem slosovatelné vstupenky, moc děkujeme.


Jak podpořit EDU, když možnost nákupu vstupenky již skončila?

Kupte si slušivé tričko, hřejivé ponožky, nebo nás podpořte na Alza.cz

Pruhovaná trička se zvířátkem, nebo i červená trička pro děti, tašky, batůžky, pexeso i slušivé náušnice najdete na www.eshop.eda.cz. Nepromeškejte a akci s dárkem k nákupu nad 500 Kč.


Dárek k nákupu

Pruhovaná trička se zvířátkem, červená trička se šnekem, tašky, batůžky, pexeso i slušivé náušnice najdete na
www.eshop.eda.cz. Nepromeškejte akci s dárkem k nákupu nad 500 Kč. 

 Líbí se vám ponožky EDA? Na www.eshop.eda.cz dostanete k nákupu nad 500 Kč ponožky zdarma. Akce trvá do 15. 12.


Ponožky zdarma

Líbí se vám pruhované ponožky od EDY? Na
www.eshop.eda.cz dostanete k nákupu nad 500 Kč ponožky zdarma. Akce trvá do 15. 12. Na výběr jsou ponožky s pejskem, kachničkou a žabkou.

 Podpořte EDU nákupem placky se zvířátky na Alza.cz. Na výběr je placka s kachničkou, slonem, pejskem nebo kočičkou v pruzích a také žabka v putících. Cena za placku je 30 Kč.


Placka na podporu EDY

Podpořte EDU nákupem placky se zvířátky na Alza.cz. Na výběr je placka s kachničkou, slonem, pejskem nebo kočičkou v pruzích a také žabka v putících. Cena za placku je 30 Kč.

Podpořte EDU v Souhvězdí pomoci na Alza.cz


Souhvězdí pomoci

Podpořte EDU v Souhvězdí pomoci na Alza.cz. Díky tomuto projektu jednoduše pošlete 100 Kč na podporu naší činnosti. Částku můžete libovolně měnit.


Jak vypadal ročník 2019?

Benefiční koncert S brejlema nebo bez brejlí 2019

Prohlédněte si fotografie z benefičního koncertu 2019, koncert proběhl tradičně v hudebním klubu Jazz Dock:

26. listopadu 2019 ožil Jazz Dock koncertem S brejlema nebo bez brejlí. I přesto, že organizátoři museli během odpoledne odvolat pro nemoc účast písničkářky Muchy, program byl bohatý a s překvapením. Výtěžek z celé akce putoval na podporu rané péčé, tedy na to hlavní, co EDA cz, z. ú. dělá.

Tady je fotogalerie z roku 2019